Samsung GALAXY Y Pro DUOZ

Na polskim rynku pojawił się nowy telefon z jednoczesną obsługą dwóch kart SIM, systemem operacyjnym Android, ekranem dotykowym  i pełną klawiaturą QWERTY. GALAXY Y Pro DUOZ to idealne połączenie biznesowego smartfona z szeroką gamą funkcji społecznościowych i multimedialnych.

GALAXY Y Pro DUOZ to kolejny model Samsung pracujący w oparciu o system Android, wyposażony w pełną fizyczną klawiaturę QWERTY. Podobnie jak jego poprzednik, GALAXY Pro, telefon ma również dotykowy ekran oraz optyczny trackpad. Wykonywanie zdjęć umożliwia aparat o rozdzielczości 3MPix. Rozbudowany interfejs Smart Hub Premium zapewnia integrację poczty push-email, kalendarza i portali społecznościowych takich jak Twitter, Facebook czy MySpace.

Nowy model smartfonu to również idealne rozwiązanie dla biznesu, współpracujące z popularnymi standardami i oferujące sprzętowe szyfrowanie danych, gwarantujące zabezpieczenie poufnych danych użytkownika. GALAXY Y Pro DUOZ oferuje rozbudowana obsługę Exchange Active sync, pozwalającą na dostęp do poczty korporacyjnej oraz synchronizację w trybie push poczty e-mail, kalendarza i kontaktów. Dzięki współpracy z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań bezpieczeństwa można korzystać z bezpiecznego połączenia internetowego SSL VPN (Virtual Private Network) pomiędzy urządzeniem mobilnym a serwerami korporacyjnymi. Współpraca z firmą Cisco zapewnia możliwość zdalnej współpracy z osobami znajdującymi się w wielu lokalizacjach dzięki Cisco WebEx, komunikację poprzez Cisco Jabber oraz certyfikację Cisco CCX.

Ponadto telefonem można zarządzać poprzez MDM Sybase Afaria / Juniper Junos Pulse co pozwala administratorowi zdalnie kontrolować uprawnienia użytkowników, włączać i wyłączać niektóre  funkcje (np. aparat fotograficzny, Bluetooth, Wi-Fi), czy ustalić i zdalnie włączyć politykę haseł i szyfrowania danych na urządzeniach.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 729zł.

 

System operacyjny :

  Android 2.3 (Gingerbread)

Wyświetlacz :

  2.6” 320×240 (LQVGA) TFT dotykowy

Procesor :

  BCM21552 (832MHz), 384MB RAM

Aparat :

  3MPix + VGA

Transmisja danych :

  EDGE/GPRS 850/900/1800/1900HSDPA 7.2 900/2100Bluetooth 3.0WiFi b/g/n, router WiFi

Pamięć :

  150MB + 2GB karta MicroSD (do 32GB)

Wideo :

  MPEG4, H.263, H.264

Audio :

  MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, złącze słuchawkowe 3,5mm

Dodatkowe funkcje :

  Obsługa dwóch kart SIM
  Samsung Apps
  Samsung Kies
  Social Hub
  Mysz optyczna
  Samsung TouchWiz
  Odbiornik GPS

Wymiary i waga :

  63.5  X 110.8 X 11.9mm,  112.3 g

Bateria :

  1350mAh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × pięć =